Školní jídelna

Školní jídelna poskytuje celodenní stravování žákům ubytovaným na domově mládeže, obědy žákům dojíždějícím, zaměstnantcům a široké veřejnosti. Strávník si vybírá ze dvou druhů jídel na objednacím terminálu prostřednictvím víceúčelového čipu, který zakoupí v sekretariátu školy v hodnotě 20,- Kč.

cimg0077

cimg0084

 

 

 

 

Ceny jídel

strávník snídaně oběd večeře
žák  27,- Kč 33,- Kč  31,- Kč
ostatní strávníci  47,- Kč 69,- Kč  65,- Kč

V hodnotě snídaně je zahrunuta přesnídávka. V ceně oběda je zahrnuta polévka, hlavní jídlo (výběr ze dvou), salát (kompot) a libovolný výběr z nápojů - čaj, džus, ochucené mléko. K večeři je připravováno jedno hlavní jídlo.

Úhrada stravování

Stravu je možné uhradit bezhotovostním převodem z bankovního účtu plátce na účet Vyšší odborné školy a Střední průmyslové školy u Komerční banky v Rychnově nad Kněžnou (č.ú.: 43-2586060287/0100, jako variabilní symbol uveďte  přidělené evidenční číslo, které Vám bude vám zasláno po podání přihlášky, jako specifický symbol 308) nebo v hotovosti v kanceláři školní jídelny v pokladní dny (úterý a čtvrtek).

Objednání a odhlášení jídla

Jídlo lze objednat a odhlásit na terminálu prostřednictvím víceúčelového čipu nebo na internetových stránkách (číslo zařízení je 4030). Dále je možné provést  objednávku i odhlášení telefonicky na čísle 494 539 293 nebo e-mailem (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.).

Objednávku přes internet lze provést zde.

 

 pdfProvozní řád - školní jídelna